| cLaudYu a întrebat:

big grin
Vreau sa-mi mai fac inca un blog si nu am nici o idee ce nume sa-i pun crying. Imi puteti da niste exemple de nume? Ori in romana ori in engleza nu conteaza big grin

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sTeFaN. a răspuns:

Nature-zone, nature-info, protect-nature, love-nature. happy Daca nu iti place nici una o sa gasesti tu ceva potrivit:-)

| videoblog a răspuns:

Pune si tu o porecla de-a ta. :)
pentru promovare recomand http://www.bagamare.ro/

| cLaudYu explică:

Despre '' natura", "Stia-ti ca?" si "inventii" etc,,,,,

| cLaudYu explică:

@little_angel daca mai sunt ideei mai zi-mi ca eu nu am nicio ideeecryingcryingsi mersi pentru cele date :*:*

| Mitss a răspuns:

Clau_-Dyu_love_nature, natureisme, worldofinformations, me-nature-information, iamclaUdyU...ma mai gandesctongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.
Despre ce o sa scrii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informatii, statzi ca, mica ta enciclopedie, lumea informatiilor happy
Mai sunt idei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si restul lumii, cele mai utile informatii minunile " artificiale" a lumii, SI ( scriu informatii laughing intrebari si raspunsuri /

bafta