| madelf a întrebat:

Buna!
Daca am intrat la stiinte ale naturii, as putea merge(adica. tata sa mearga) sa schimb profilul si sa intru pe mate info? si sa incep liceul pe mate info nu pe stiinte ale naturii?:-s

4 răspunsuri:
| EmySweety a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa dai nici o diferenta. Din cate stiu eu, dai diferente doar daca te transferi la alt profil dupa cel putin un semestru.( ca sa ai si tu niste medii la profilul respectiv) Asa daca nici nu ai inceput. nu cred ca trebuie sa dai.

| madelf explică:

Dar nu trebuie sa dau si diferente?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! ma poate ajuta si pe mine cineva? am trecut in clasa a 12a si in ultimul an m-am decis sa imi schimb profilul.am fost la mate info cu engleza intensivbig grin...si acum vreau la stiinte sociale.stie cineva ce diferentieri se da? chiar va multumesc din suflet care ma ajuta!winking

| VladutzUcj a răspuns:

Cu un cadou... in Romania ABSOLUT TOTUL se poate big grin se poate dupa primul semestru sa te muti dar trebuie sa indeplinesti niste criterii :

1. Media de pe ultimul semestru trebuie sa fie mai mare ca a ultimuluia din clasa respectiva
2.Sa fie locuri libere in clasa ( de obicei se muta vreo 3-4 cand vad ce greu este )
3. Sa te accepte scoala unde vrei sa faci transferulwinking
Multa baftawinking

(Mate-Info - Avram Iancu CLUJ)