| kate68 a întrebat:

Daca as avea parul, retineti! daca! as! avea, e doar o idee, ca in poza de mai jos, atunci cum as putea sa il prind ceva gen sa nu se atinga vreun fir de par de umeri?, ma gandeam la un coc( dar nu cred ca merge) sau eu stiu adica pentru timpul scolii la sport, trebuie parul prins :-l, si sa nu fie dezechilibrat, gen : daca sufli in el sa se desprinda. Sa fac ceva sa nu. mi vina parul in ochi. dar sa-mi stea si frumos :X, eu stiu? V.ati prins ce vreau sa spun.

http://3.bp.blogspot.com/......00/emo.jpg

Funditssa!

p. s.: sorry pentru exprimare :D

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Pei cred ca faci o codita normala, mai sus si in rest te ajuti cu o bentita pentru a-ti tine "bretonul", nu stiu cum sa-i zic laughing.