| anonim_4396 a întrebat:

Daca as dori sa merg la un casting pentru un serial \ film... cam ce ar trebui sa fac ca sa primesc un rol in productie? Si care e varsta minima de inscriere?

2 răspunsuri:
| tzintar a răspuns:

Sa plangi, sa razi, sa poti avea orice stare emotionala, la comanda. Sa ai memorie buna si sa poti sa interpretezi roluri cat mai diverse, din cele pe care le vezi in filme. Cu cat varsta e mai mica, cu atat este mai bine. Asta-i parerea mea.