| camyxz a întrebat:

daca ati fi in situatia mea, ce ati alege:Eu am fost crescuta de matusa mea 9 ani de zile, iar saptamana asta va veni mama sa ma ia cu ea in Spania.Eu as alege-o pe mama, voi? ASTEPT CAT mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Alegerea e numai a ta, dar e bine sa faci aceasta alegere prin comparatie.Adica mergi cu mama in vacanta, dar nu alege imediat. In general le datoram parintilor cresterea, nu aducerea pe lume.

5 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

9 ani de zile este o perioada destul de lunga iar daca ar fi sa aleg cu cine as vrea sa raman ar fi acea persoana la care tin mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| usernameSg0 a răspuns:

Si eu as face la fel dar decizia e a ta nu a noastra. Distractie placuta in Spania.