| KiryuZero a întrebat:

Buna daca justin biberon(biber) s-ar arunca de pe o stanca 90%100 ar face infart iar 10%100 s-ar uita le spital cu o punga de popcorn voi din care sunteti(eu din cei 10%100)?

Răspuns Câştigător
| alexandra_1890 a răspuns:

Eu sunt cel mai mare dusman al lui jb asa ca nu mas uita la spital cu o punga de popcorn, as da super party! pur si simplu nu-l suport pe sclifositul ala...asta e. unora l place altora nu ...fikre cu parerea lui! v-am pupat:*

4 răspunsuri:
| KiryuZero explică:

Alti?

| pwp a răspuns:

Si eu tot dn cei 10 %

bye-bye

| KiryuZero explică:

Eu asi arunca cu pungi de popcorn la imormantarea lui si asi face super party la mall si masi urca pe bloc si asi urla yes insfarsit justin biber a murit yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees

| perenasop a răspuns:

Eu as merge merge acolo cu o punga mare cu popcorn si o sticla mare cu cola(de ce nu doua ca mai chem si cativa prietenilaughing )si ma duc imi las capu jos si as rontai popcorn la urechile luilaughing. Ah da si imi fac o poza pentru hi5 si scriu la descriere "Eu cu Justin Bibar pe moartelaughing"