| Ellysa a întrebat:

Dar pentru contabilitate, ce`ti trebuie? Ce liceu? Ce materii? Ce facultate? Imi puteti da site`uri despre contabilitate, cursuri gratuite? Ca eu am cautat si nu prea am gasit. Daca vreti sa ma ajutati :X?!

Mersi, sh funda!

1 răspuns:
| cryna a răspuns:

Pentru contabilitate liceu cu prof economic (include si conta ca acum nu mai este doar conta simplu cumva iesi specialist in activitati economici printe care si contabilitate ) facultate nu stiu ca inca n`am ajuns pana acolo laughingaveam si un site despre care ne zicea profa de conta` da nu-l mai tin minte. scuze happy