| Neutrull a întrebat:

Dau funda!
Vecinul meu e musulman. De fiecare data cand ii plange copiul sau isi leagana copilul mie mi se intampla numai lucruri rele. Credeti ca o aruncat blestemul pe mine? pai ieri am spart un geam fara sa vreau. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

TErmina-te cu prostiile. Nu exista asa ceva. Nu te mai gandi la prostii.

3 răspunsuri:
| SporeBox a răspuns:

Probabil asta e doar in imaginatia ta. Dar pentru linistea ta du-te si vorbeste cu un preot sa faca o exorcizare, sfintire a casei sau ce trebuie el sa faca.

| Justme1997 a răspuns:

Fii mai atent și nu-ți mai sparge geamurile? Te asigur ca nu are nici o legatura vecinul. Poate doar te enervează zgomotul de copil plângând si nu poti sa te concentrezi, devi neîndemânatic

| Freya1 a răspuns:

Ai o parere gresita despre religia omului.Ce treaba are faptul ca e musulman cu ghinionul tau sau cu blestemele.
Intai de toate trebuie sa iti scoti din cap faptul ca o religie diferita de a ta edte ceva rau. Apoi sa iti scoti din cap tot ce vezi pe la tv sau spun rasisti.Si pe urma sa nu iti mai gasesti scuze la neandemanare si vor trece toate.