| Catalinxxxx a întrebat:

Buna dc nu imi merge Google si Facebook imi tot scrie chestia asta Conexiunea a fost reinițializată

Conexiunea cu serverul a fost reinițializată în timp ce se încărca pagina.

Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva
momente.
Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului
dumneavoastră.
Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că
Firefox are permisiunea de a accesa internetul. dar restul merg de genu You tube sau altceva dau funda cui ma ajuta

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).
Da un restart si intra in browser.
Bafta!

| Catalinxxxx explică:

Am facut chestia asta de mult altceva are