| detty19 a întrebat:

de 2 saptamani ma dor rinichi si am fost la medicul meu de familie si mi-a spus ca rinichi nu dor si ca ma doare spatele. dar de fapt in fiecare dimineata abia ma ridic din pat asa dureri am.Ma puteti ajuta cu un sfat ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| IoanaMra a răspuns:

In primul rand in fiecare seara incalzeste'ti apa si bag'o in pingi sau sticle si tine la spate! Bea multe lichide,ceaiuri,apa nu conteaza, ca sa se curete bine rinichii! Apoi ia'o pe mami si du-te la doctor, la spital nu la cel de familie!winking Aveti grija cu rinichii x_x e crunta durerea! crying

| detty19 explică (pentru IoanaMra):

Ok asa o sa fac mersi mult pentru sfat.