| Melaa a întrebat:

De 2 zile tot incerc sa schimb numele paginii de facebook si nu pot. :d Zice ca trebuie sa am cel putin 100 de like si am 122 :d, dar tot nu pot. Aveti vreo idee?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Uite faci cam asa:INTRI pe facebook si in susul paginii sunt niste casute [ asa e la mine la tine poate sa fie doar scris] unde scrie,, acasa";,, cauta prieteni" ma rog.Vezi rubrica acasa? dupa ea este o sagetica. Da clik si este acolo,,, setarile contului". Intra acolo si-ti apare numele, data nasterii, informatiile de baza.Si la fiecare din chestiile astea exista si,, editeaza". Clik acolo si puneti ce nume vrei.NU UITA SA SALVEZI. Imi dai totusi o fundita?big grin

| Melaa explică (pentru Stassy):

Este pagina. Nu cont sau profil. :d, dar multumesc oricum!big grin