| Gabytza_Gabitza_1988 a întrebat:

de cateva zile simt ceva in zona buricului,ma ustura,am avut si niste greturi dar nu le mai am,mi-am facut un test de sarcina a iesit negativ, mi-a venit si menstruatia la timp numai k nu a mai fost asa abundenta, nu am pofta de mankre. oare ce o fi? mai mult ma doare in partea dreapta.app sunt operata de apendicita.imi este frica, oare ce o fi?

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate fi vorba de o infectie la nivelul ovarelor.Nu intra in panica, dar mergi urgent la un control. Poate evolua neplacut.sanatate.

| Gabytza_Gabitza_1988 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Pe 4 sunt programata pentru niste analize, dar sincer imi e frica, simt k imi merge cv prin burta nu prea am nici pofta de mancare simt asa o umflatura langa buric.

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru Gabytza_Gabitza_1988):

Cauta sa te relaxezi,incearca sa mananci, macar fructe, ceaiuri, si cate un gratar. Evita grasimile, pana dupa control.Si nu -ti fie frica.E ceva ce poate fi depistat si tratat, iar starea psihica are o mare influenta in orice problema care apare in,, functionarea,, organismului.Fi optimista.

| IndiferentXD a răspuns:

Fuga la medic!

| Gabytza_Gabitza_1988 explică (pentru IndiferentXD):

Ma duc pe 4 sa fac niste analize, dar sincer imi e frica.simpt k imi merge cv prin burta.nu am pofta de mancare

| IndiferentXD a răspuns (pentru Gabytza_Gabitza_1988):

Cam tarziu, pana pe 4! ar fi trebuit sa te duci chiar astazi, cel tarziu maine.
Sper sa nu fie nimic grav :*