| Anne20002000 a întrebat:

Buna! De ce nu mai apar toate bifele la messenger? Apare doar scris "sending" apoi "sent", dar nu imi pot da seama cand persoana este pe mess, cum era inainte, cu bifa albastra goală si bifa albastra plina. Multumesc!

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Bifa albastra goala inseamna ca nu are netul activat si nu s-a trimis, bifa albastra plina inseamna ca e trimis, si deja are si notificare venita.

| Anne20002000 explică (pentru MarianWLF):

Stiu ce înseamnă fiecare dintre bife, ideea e ca nu imi mai apar bifele…deloc. Sub mesajele mele apare doar scris "sent", si atat.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca acela caruia i-ai trimis mesajele a ales sa stea "ascuns" ca sa nu-i vezi tu miscarile, ori pur si simplu nu se uita la mesaje o data pe zi, cand are chef sau timp.

| Anne20002000 explică (pentru Violleta2022):

Nu are treaba, indiferent cui trimit mesajele imi apare asa, dar mersi oricum pentru raspuns