| pink94 a întrebat:

De ceva timp ma tot suna cineva cu numar privat. Ce dracu sa fac sunt pe abonament cosmote. Oare daca ma duc la ei imi seteaza in asa fel incat sa nu mai pot fiu sunata cu privat? x( ma dispera in fiecare noapte cu apeluri.

3 răspunsuri:
| Sonniiaa a răspuns:

In telefon la setari ar trebui sa ai la phone settings 'auto reject'. happy

| RyugaHideki a răspuns:

Nu poti sa inchizi privatele automat.mergi la cei la care ai abonament si ceri sa iti arate numerele de telefoane primite. si daca te deranjeaza de mai multe ori. poti sa il dai in judecata. Dar mai bine suna-l tu inapoi si spune-i sa inceteze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@RyugaHideci. Nu are cum sa-l sune. O suna de pe privat, adica nu se vede numarul celui care o apeleaza. Si eu am avut telefonul fix setat pe privat, si mi-am anuntat amicii. Cand ii sunam de pe fix (mai rar) nu le aparea nimic sau un P--------------- cat era displayul, dar stiau ca sunt eu.