| LeeJiEun a întrebat:

De ceva timp tot ma gandesc sa ma apuc de vlogging. Am tot ce imi trebuie dar imi e putin frica sa ma apuc pentru ca data trecuta cand am pus un videoclip pe youtube, oamenii din cartierul de unde sunt eu radeau de mine si ma criticau. Alti prieteni imi spun sa nu ii bag in seama si asta si voi face.
Intrebarea mea este: Cum sa devin cunoscuta?
Am vazut foarte multi vloggeri care nu au nici 50 de vizualizari la un videoclip si nu as vrea sa fiu si eu asa.
Imi puteti da niste sfaturi?
Si va rog,nu spuneti ca nu am sanse sa devin cunoscuta, ca nu am ce cauta pe youtube. Vloggeri noi sunt tot timpul si trebuie sa le dam sansa sa faca ce isi doresc
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BloodyDagger a răspuns:

In niciun caz nu iti voi spune ca nu ai sansa sa devii vlogger. Daca asta iti doresti si iti place, atunci neaparat trebuie sa devii unul. In legatura cu modul in care sa devii tu cunoscuta... spune-le prietenilor sa le spuna cunoscutilor si asa mai departe. Si as fi incantata daca mi-ai trimite si mie un link cand va fi gata. m-ar bucura foarte tare. Surprinde-ma!winking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai video-ul pe youtube? Si ce teme ai abordat in el?

| LeeJiEun explică (pentru anonim_4396):

Nu il mai am pentru ca l-am sters..Si nu a fost cu o tema anume..am facut eu si o prietena un video aiurit si l-am pus pe youtube ca doar altfel nu se putea-____________-... Oricum eram si mici...

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Daca asta e visul tau urmeaza-l iti spun sincer ca e greu, dar cu multa munca poti reusii.Pai spune la multa lume ca te-ai apucat daca vrei pot sa te ajut spunand prietenilor mei. Sper ca sa ajungi o blogarita cunoscuta!