| DeneRicky a întrebat:

Buna,de ceva vreme ma doare burta in jos si spatele, nu cred ca e vorba de menstruatie pentru ca am deja de luna trecuta(prima data).Ce credeti ca ar putea fii?

Seriozitate!

Dau funda!tongue

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Poate te dor ovarele, poate ai racit, si ar trebui sa te duci la un control sa iei ceva tratament pentru ca daca lasi asa se agraveaza.

| DeneRicky explică (pentru IsabelaIssa):

Chiar daca am 13 ani pot sa iau tratament?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru DeneRicky):

Pai iti prescrie un tratament pentru varsta ta. Stie medicul ce sa faca, tu du-te la control ca pe la 20 de ani o sa regreti racelile astea netratate.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate fi o raceala la partea de jos. Fara gluma.Te-ai asezat pe ceva rece.

| DeneRicky explică (pentru darrio2007):

Da in zapadalaughing.

| darrio2007 a răspuns (pentru DeneRicky):

Pai vezi.Vad ca emoticonul tau rade.Nu te juca.