| anonim_4396 a întrebat:

Bună,de ceva vreme simt că nu îmi mai găsesc locul nicăieri, am avut o relație abuzivă și acum am o relație normală doar că nu mă mai regăsesc nicăieri...nu fac nimic impresionant cu viața mea,stau în casă si cam atât,vreau să evoluez dar nu știu cum,iubitul meu încearcă să mă scoată din starea asta dar degeaba, noi locuim împreuna.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Găsiti va un hobby împreună, cât de mic. Sport, bicicleta... Ceva care sa sparag rutina in primul rand.

| TimberWolf a răspuns:

Se pare. (Hei, Hei) că nu prea mă regăsesc
Intr-o lume-n care oamenii tac, banii vorbesc,
Mă simt inchis, am sufletul gol
Doar muzica-mi deschide inima cu cheia sol.

| Madaxo97 a răspuns:

Păi evoluează, cine nu te lasă, ia-ți un job în primul rând, sau fă un curs, un sport, un hobby, fă un copil dacă vrei, orice dar nu mai sta degeaba că mai rău te afunzi în această stare.