PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Buna de dimineata! Stiu ca e frig afara, dar se poate aerisi 5 minute, lasati aerul proaspat si oxigenat sa intre in camera, puneti de cafeluta, si pana fierbe, treceti la inviorare!

1, 2, 3 si! >>>

http://www.youtube.com/watch?v=hXJQOnT0xAM&feature=relat ed

http://www.youtube.com/watch?v=zBUJztI884M

http://www.youtube.com/watch?v=dOeFHV1fdVM

Sa aveti o saptamana minunata! Sa conduceti atent si prudent, calm si cu ochii-n patru!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi, ca ai grija de noi, PsihoSex!winking
Si tie o saptamana frumoasa!

P. S. Apropo, mi-au placut cel mai mult "We Will Rock You" & "We Are The Champions".

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La fel și ție. Numai bine.
Pa, pa.

| Anca a răspuns:

Neata si tie! Eu n-am dormit deloc. pot spune ca e intre noapte buna si buna dimineata! Oricum ma bucur ca-i luni ...pentru ca nu e lunea aia in care incepe o noua zi de cursuri! laughing E prima luni de vacanta si sunt tare calma! big grin

| QuadruplePersonality a răspuns:

`Neata!
Ciocolata calda s-a terminat de pe la 7.
Am dat o fuga pana la magazin dupa hartie igenica laughing.
Sper ca ajunge inviorareabatting eyelashes.

O saptamana usoara si tie happy

ohh, Queen will rock us \m/

| BoGhDaN a răspuns:

Da poti sa aerisi dimineata 5 min eu am piciorul intr-un ghips si in timp ce imi beau ciocolata cald sar intr-un picior si nu mai respir mirosul meu de azinoapte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incolo, e prea frig acum laughing.
Serios, tu nu ai inghetat cu geamu ala? Si daca tot ai pomenit de cafeluta, nu treci pe la fiecare cu o cana marebatting eyelashes... EU sunt prima big grin laughing.

Cu drag, didi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi sanatos si multumiri, incearcati sa ardeti si un bob de tamaie, dar tamaie originala nu din asta noua cu diferite arome, si o sa aveti un aer de munte oxigenat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neata... mie prea somn...mersi pentru muzica, ma mai inviorat, o nu da caveaua in foc. Mersi mult, chiar a avut efect!

Sarbatori fericite!