| Monique_3125 a întrebat:

De la un timp, imi curge sânge din nas aproape in fiecare zi...Stiti cumva cauza? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| SnicK a răspuns:

Uhuu Dealea aveam s eu.acum vreo 2ani ca eram grasut. dar asta e bine pentru ca daca ai vasul care e pe langa nas si iti este slabit si iti curge sange e bine, pentru ca in cazul in care se intampla ceva DOAMNE FERESTE ...iti curge pe nas si nu printr-o vena care se afla la creier.
ASA MI-A SPUS SI MAMA.
Deci mai bine e sa ai o vena sensibila, cateodata sangele trebuie sa si curga straight face

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Daca esti tanara, e posibil sa fie din cauza unui vas de sange slabit. Se poate cauteriza la doctor.
Daca esti mai in varsta, e posibil si din cauza tensiunii. Fa-ti un control.
Succes!

| danutzsan a răspuns:

Răspuns corect BitterSweet

| Monique_3125 explică:

Sunt tanara*happy

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ori esti foarte sensibila, ori ai o problema medicala! Oricum e posibil sa fie din cauza frigului, nu mai iesi mult pe afara!

| botafogo a răspuns:

Stres.

| biancacopos a răspuns:

Ai tensiunea prea mare... daca consumi cafea dimineata pe stomacul gol acest lucru iti ridica tensiunea si iti curge sAnge din nas...si eu am patit-oo