| catii_1070 a întrebat:

Bunahappy De multe ori cand merg in excursii ragusesc fara motiv laughing si nu scap de vocea enervanta timp de cateva zile. Intrebarea: ce pot sa fac sa imi revin? Avand in vedere ca nu pot lua cu mine ceaiuri sau ou cu zahar. PS.: nu simt nici o durere de gat. [excursia e peste cateva zile] Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Florin48 a răspuns:

Foloseste miere de albine. Ajuta cand esti ragusit. Sper ca te-am ajutat

| catii_1070 explică (pentru Florin48):

Bun. Dar e cam aiurea sa car mierea dupa minelaughing Poate gasesc ceva pastile sau bomboanethinking Oricum, mersi de sfat! Nu m-am gandit la asta big grin