| infires a întrebat:

De revelion merg la o petrecere in pijama la o fata, vom fi vreo 4 fete.
Ma intreb ce as putea duce, la ce film ne-am putea uita, ce am putea manca si niste activitati. Daca stiti si ceva in plus, va rog, nu ezitati sa imi spuneti!
Funda si voturi inteligent si folositor.

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Nişte biscuiţi sau prăjituri, ca să vă faceţi damblaua cu ele. Cât despre film, poţi încerca un horror sau o comedie.hee hee Caută mai multe jocuri, cu cifre, litere, scoici, craci, laci ca să pierdeţi vremea şi să vă amuzaţi.
Succes!

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Șampanie

| negru30 a răspuns:

Sa nu pleci in pijama de acasa pentru ca sigur te ia politia ha ha ha

| Rozzya15 a răspuns:

Da Annzy nu trebuie sa aduci nimic...Voi face tot eu si va fi un revelion de neuitat.O sa mai vb la scoala.O sa puneti toate 3 bani si sa cumparti inca unele lucruri...Te pup:*