| iubibilaGirl a întrebat:

Buna happy deci alaltaieri m-am certat ingrozitor cu parintii. am fost la strand cu o prietena si acolo m-am intalnit cu inca 3 baieti care de altfel imi sunt colegi. si faza e ca am luat sezlonguri si stateam cu ei si cu prietena mea. doar ca ea de la un timp s-a dus in apa si am ramas eu singura cu cei 3 timp de cateva minute. Si atunci a trecut mama si m-a vazut iar cand am ajuns acasa mi-a facut capul calendat cu chestii de genul : "esti prea mica pentru baieti"( am 15 ani) si cand incercam sa ii explic ca sunt doar colegi ma tot ia cu chestii ca "cum ai putut sta in fata unor baieti in chiloti" adica priviti ce logica poate avea ca de parca nu ma vedea toata lumea in costum de baie fiind la strand dar ma rog. Problema e ca nu vrea sa ma lase afara pana nu incepe scoala. Stiti vreo metoda prin care as putea sa o conving sa ma lase?

Răspuns Câştigător
| TequilaLoL a răspuns:

Oh Doamne laughing Ai putina dreptate, cine poate s-o violeze pe strand? Atata lume;;;; Plus daca erau colegii ei cu siguranta nu ii faceau nimicbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi nu ai de ce să te superi, ea are dreptate, nu vezi si tu la stiri ce se întîmplă, că fetele sint violate de băieti, si asta din cauza comportamentului si felului vostru de a vă îmbrăca, momentan esti mică, m ai asteaptă cîtiva ani ca să poti lua tu decizii singură.

| Musique a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Totuși, cei 3 băieți sunt colegii ei, și nu puteau s-o violeze, Doamne, din câte am înțeles întâmplarea s-a petrecut într-un ștrand, în văzul lumii, ce naiba?

| TequilaLoL a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Oh Doamne laughing Ai putina dreptate, cine poate s-o violeze pe strand? Atata lume;;;; Plus daca erau colegii ei cu siguranta nu ii faceau nimicbatting eyelashes

| DSGline a răspuns:

Cristi are dreptate totusi la 15 ani esti inca micahappy Si daca ii sunt colegi are ea garantie ca nu o pot viola? Adica pe strand nu, dar cine stie...

| SuneteDeChitara a răspuns:

Las-o cateva zile sa se calmeze, dupa aia vorbeste cu ea si roag-o sa inteleaga ca acei baieti sunt colegii tai de clasa si ca nu e nimic rau in asta.

| greyhound a răspuns:

Mai asteapta putin sa-i treaca supararea aia mare si dupa aceea mai incearca s-o convingi sa te lase pe afara.

| Knife00 a răspuns:

Stiiiiu cum e. Parintii astia uneori nu se pun si in locul tau. Mare chestie..sa te fi dus in curu' gol sa vezi atunci. Incearca sa ii explici situatia si sa nu mai fie asa grijulie pentru ca n-are de ce..ai 15 ani..nu mai ai 12.