| Queensway a întrebat:

Deci am o problema cu cosurile si punctele negre.Nu stiu cum sa scap de ele.Acum am o crema de fata dar sincer nu sunt prea optimista in privinta cremelor, lichedelor farmaceutice.Ma puteti ajuta cu un sfat?straight face

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! incearca sa faci o infuzie de ceai din musetel, pui in lighenas, si stai cu fata in aburi acoperind capul, apoi pune pe cineva sa incerce sa iti scoata punctele negre, apoi te dai cu o crema emolienta
incearca, nu ai nimic de pierdut, si nici rau nu iti poate face.
o zi bunahappy

| tinapapujik a răspuns:

Nu ai ce face e ceva normal.Aceiasi problema am si eu, dar asta este nu ai ce sa le faci e normal la varsta ta sa stii pana pe la 18 ani nu iti vor trece poti sa te bagi cu capul si in smoala scuze asta e viata prin problema asta trec si eu

| BoboDafuq a răspuns:

Frate o sa iti treaca ele -_-"
Lumea e interesata de cum esti in interior, mai putin conteaza aspectul fizic.