| ElenaDiana2000 a întrebat:

Deci, eu merg cu colindul şi aş vrea să ştiu dacă se merge si pe 23 decembrie şi 24. Dacă da, cu ce colinde se merge pe 23, 24 decembrie?

Dau Fundoiii! :*

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Sunt putine colinde care au un anumit moment in care se canta. Incearca totusi sa canti ce te poate ajuta vocea, sa nu tipi, si sa nu fie graba in linia melodica, pentru ca un colind este o poveste despre Nasterea Domnului, nu o piesa rock!
Poti merge inclusiv in seara de 25dec, asta tine numai de ce poti tu.
Mult noroc!

1 răspuns: