| Flory1243 a întrebat:

Deci:La stardoll am nevoie de bani galbeni pentru academie si am auzit ca se poate cu Facebook si cu twiter.Eu la astea am o problema.La Facebook cand intru sa ma joc pe stardoll stardoll-ul acela nu este ala pe care vreau bani.Adica nu se conecteaza pe contul meu bun si se conecteaza pe contul prost si nu este nici o sageata cu inchidere sau log off.Intrebarea este ce sa fac sa il conectez pe contul cel bun? Si acum la twiter.Am citit la Stardoll ajutor ca daca te conectezi la stardoll pe twiter primesti 10 stardolari.Eu cum nu aveam cont, mi-am facut si m-am conectat la stardoll si nu am primit nimic.Trebuia sa mai fac ceva? Dati-mi pas cu pas va rog.

6 răspunsuri:
| Biancutza20022 a răspuns:

Si eu am patit la fel. M-am deconectat si am reincarcat pagina, apoi m-am conectat si erau in cont.

| Flory1243 explică (pentru Biancutza20022):

Nu inteleg.sad unde dai sa te deconectezi?

| Biancutza20022 a răspuns (pentru Flory1243):

In dreptul imaginii papusii tale e un butonas mic.

| Flory1243 explică (pentru Biancutza20022):

Cu sageata cu ce?