| anonim_4396 a întrebat:

Deci... mie nu-mi merge hi5-ul de vreo 5 luni, mai precis nu-mi apar pozele nu pot sa dau comentarii la poze...culmea.la profil pot.vad aspectul. oricum imi pare naspa hi5-ul.Nu stiu ce sa fac! Cine stie mai bine ma poate contacta si pe id t3odora_always_4u sau puteti raspunde chiar aici!happy

14 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

TRAGIC!
Stergeti cookiurile si restul prostiilor temporare din browser.

| madtiger a răspuns:

Eu zic sa iti faci un cont nou de hi5. sau mai bine sa iti faci pe tagged, mie cel putin imi pare mai misto tagged decat hi5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! pot sa spun k si mie mi s`a intamplat la fel.nu puteam sa vad pozele. dar dupa o luna si ceva le-am trm un e-mail la astia de la hi5 in lb spaniola si acum imi merge.scrie si tuh pe google http://www.hi5.com si vezi ce`ti da acolo.mult succes pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu imi vede pozele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu-mi merge, nici macar nu-mi da voie sa intru in profilul meu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-a aflat cineva parola si ti-a midificat profilul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! as vrea si eu sa aflu de ce atunci cand dau prietenilor mei hi5-ul pe mess nu le merge sa intre pe el...:d...va rog sa-mi raspundetihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DECI. TEO! treaba asta a fost acum 2-3 luni cand hi5 a trecut la WEB 2. 0 cu al treilea sablon in stadiul Beta! Vorba lui cristi mai bine ai sterge cooky-urile si gata, si history-ul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreti sa intrati pe hi5? start>run scrieti c:\windows\system32\drivers\etc\hosts si stergeti acest fisier :d la mine a functionat, m-am chinuit de mai mult de 6 lunisad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au fost niste probleme la hi5! Pe vremea aceea au trecut pa PHP 4. 5 si au conceput o noua interfata grafica beta! Aceasta a fost problema!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, nu stiu de ce nu imi merge hi5-ul intru pe el scriu adresa si parola dar nu imi merge atunci cand scriu parola de hi5 scrie ca nu e buna parola da eu niciodata nu am dat- la nimeni si nici nu am schimbat-o deci nu gasesc solutia va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o problemasad nu-mi merge hi5 deloc nu pot intra pe el deloccsadsad imi pun datele corecte si tot asa dc ajutati-ma va rogg

| Ralukutza_5018 a răspuns:

Mie imi apare profilu dar nu pot sa las comentarii imi zice sa bag linkuri si fel si fel de coduri... ce sa fac?

| catalyn97 a răspuns:

Nici mie nu imi merge de vreo 3 luni si nu stiu dc