| Deea_9487 a întrebat:

deci sunt niste fete la mine la bloc pe care nu la suport si au niste fite...ma enerveaza complet! si vreau sa va intreb cu ce pot sa le inchid gura?(adica ce vorbe sa le spun dar nu injuraturi sau ceva de genu)
de sa ramana cu gura cascata fitzoasele ale! :d
mersi mult

Răspuns Câştigător
| Redflowers a răspuns:

Sincera sa fiu si eu sunt in aceeasi ipostaza.cunosc si eu niste fete foarte "fitoase"sa zic asa. vorbesc tot timpul cu un aer ridicat cu toti din jur,ca si cum am fi ceva "de mana a doua" sa spun asa. vorbesc doar despre hainele luate de la mall, se cred importante, si foarte destepte.prima data nu le-am bagat in seama.si chiar a mers o bucata de timp.dar pe urma au inceput sa ma enerveze si sa ma barfeasca din nou,si evident ca nu mi-a placut.iar de atunci le rasplatesc cu aceeasi moneda,sa le arat ca nu sunt mai prejos de ele,le raspund de exemplu pe acelasi ton,le vorbesc mai pe repezeala sau daca vorbesc urat cu mine chiar deloc, iar daca ma barfesc...( mie nu imi place sa barfesc ci chiar nu fac acest lucru) dar cu unele persoane nu poti invinge asa ca le rasplatesc cu aceeasi moneda cum am mai spus, iar la un moment dat se vor plictisi avand treaba cu tine. vor tacea ca vor observa ca nu au cu cine sa pune:dwinking

5 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Arata`le ca esti mai despteapta ca ele si nu le mai baga in seama. Asta le va enerva cumplit
bafta!

| JustMelavJustMe a răspuns:

De asta ai tu nevoie? O fi ele fitoase dar daca asa e firea lor.Lasa-le in pace.si eu am fitoase in clasa si oricat vei incerca sa le impresionezi nu vor ramen cu gura cascata de fata cu tine (asa sunt ele.le-ar fi prea rusine) plus ca nu merita efortul.in rest daca te deranjeaza zi si tu ca nu te cobori la nivelul lor si ai rezolvat problema.cred-ma slabe sanse sa se schimbe!

| Paty7 a răspuns:

Buna. Daca ele se iau de tine tu poti sa nu le bagi in seama si sa iti vezi de drumul tau, dar daca ele insista sa te injure si chestii cu fitele lor poti sa le spui ca nu te intereseaza ce le zici, sau sa te lase in pace ca se baga singure in seama degeaba, deoarece tu nu le interesezi.

Succes!

| ralucutza2323 a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa te cobori la nivelul lor deoarece nu merita si eu consider ca nebagandu-le in seama si nedandu-le atentie o sa le enerveze cel mai tare si o sa innebuneasca de ciuda iar pana la urma o sa inceteze sa se mai dea mari si sa isi arate fitele in fata tawinking... sper ca am fost de ajutor cat de putinwinking

| dWee a răspuns:

Buna!
Parerea mea este sa le ingori. sa nu le mai bagi in seama si sa-ti vezi de treaba ta!