| MarinaTeodosie a întrebat:

Buna dimineața! Am început sa am niște conflicte interioare cu sinele meu sad
Am 32 de ani și arat la fata ca un copil de 14 ani, și la munca sunt clienți care cred ca fac practica sau când îmi iau țigări la fel. Din acest motiv nu îmi pot face o relație pentru ca mulți cred ca sunt minora. Ce ma dau de gol sunt buzele extrem de umflate, ochii mari rotunzi și forma fetei foarte mică crying
Îmi place de un băiat de la etaj care lucrează la banca și l-am pus pe o tipa cu care ma cunosc sa îl testeze sa o întrebe ce părere are despre mine și a început sa facă un mișto de nedescris pe lângă aceste vorbe "trimite-o la școala". Tipa de care ii plăcea lui acum câteva luni avea pungi la ochi și părea mult mai matura de 35, părea de 46-47. Înainte consideram un atuu sa ai buzele și ochii așa naturali, dar văd ca aparent nu e.
Când împărțeam niște pliante fetele de pe insulițele cu parfumuri se luau de mine când eram la o promoție pentru rochii de vara și îmi ziceau ca sunt hostess și dacă mama știe ce fac, doar pentru ca purtam o rochie scurta data de cei de la firma și îmi vorbeau ca și cum eram vreun puradel, adică clar credeau ca sunt mică, dar ele erau mai mici cu 10-12 ani sigur. sad

Ce as putea face in privința asta? As vrea sa nu mai rada lumea de mine și sa ma asculte sa vadă ce scot pe gura, am niște studii terminate, am un master, m-am saturat! Un comportament copilăresc nu am, orice vorbesc cu oricine nu ma ia din prima in serios.
Am intrat prima oară pe acest site pentru ca simt ca înnebunesc și cedez psihic și am nevoie de niște sfaturi.

11 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Va fi totul ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum să arăți la 32 de ani ca la 14 - 15 ani.

| MarinaTeodosie explică (pentru anonim_4396):

Https://imgur.com/a/k3PIGZE ești sigur? hai sa nu vorbim de dinainte

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarinaTeodosie):

Ești foarte frumoasă la 32 de ani.

| MarinaTeodosie explică (pentru anonim_4396):

Nici ea nu arata de 49 pare mai tânăra

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarinaTeodosie):

Tocmai de aia spun că tu ești frumoasă la 32 de ani.

| VoidEternal a răspuns (pentru MarinaTeodosie):

Daca tot scrii atata si nu incerci sa mimezi o problema reala, atunci macar pune o poza reala, Dasha. :) PS, tipa din poza e rusoaica si are 23 de ani. Ai incurcat cumva cifrele? :))

https://www.youtube.com/@DashaTaranbaby

| VoidEternal a răspuns (pentru MarinaTeodosie):

Fosile obsedate ca anonimull poate pun botul la vrajeala, dar sunt si oameni aici care traiesc in secolul 21 si stiu ce inseama un reverse image search.

winking https://fetcherx.com/post/tumblr/695862990166163456?search=longhair

| MarinaTeodosie explică (pentru anonim_4396):

Toată lumea vrea fete tinere dar mature și niciodată nu am inteles care e farmecul la o tipa sa aiba 15 ani și sa arate ca de 25.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarinaTeodosie):

Nu contează că nu ești tu în poză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta îmi dă la poza aia.
https://postimg.cc/rKW8ybqB