| ___Enzo a întrebat:

Bună dimineața! Pot să mă descurc singură cu un salariu fără să fiu căsătorită?

Răspuns Câştigător
| MorarAndreea a răspuns:

Cu siguranță poți. Depinde numai de tine cum îți gestionezi cheltuielile. Curaj. Se poate. Eu asta fac de câțiva ani.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu te-ai putea descurca? atati oameni o fac.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai încotro, poți.

| Freya1 a răspuns:

Ai pus problema greșit, iar cine te-a învățat ca trebuie sa fi căsătorită ca să te poți descurca în viata e un idiot.
Niciodată nu trebuie sa te căsătorești pentru a te "descurca" financiar, trebuie sa te căsătorești din iubire și când simți ca ai găsit persoana potrivita.
Ca sa te descurci trebuie sa ai un loc de munca și sa fi responsabila, nu mana sparta.Si asta trebuie făcut indiferent dacă ești singura sau ai familie.

| SilentRain a răspuns:

Eu fac asta de când mă știu laughing deci da
De ce nu ai putea?

| Dismally a răspuns:

Normal, sunt multe femei care se descurca singure chiar foarte bine, nu mai sunt vremurile ala in care depinzi de barbati.