| Nirvanaaa a întrebat:

Buna dimineata TPU!
Am mers cu trenul de la Bucuresti la Oradea si fiind distanta mare am luat un tren de noapte.Am incercat sa dorm,dar nu mi-a iesitlaughing.Ideea e ca merg la o olimpiada si faptul ca nu am dormit ma va afecta destul de mult laughing. Niste sfaturi ca sa nu adorm,va rog? In afara de cel cu cafeaua happy.Nu stiam ce categorie sa pun, imi cer scuze daca e gresita.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te va afecta.
Nu lua nimic medicamentos sau cafea, nimic.
Dacă adormi 5-15 minute indiferent în ce moment, vei fi freș.

| Nirvanaaa explică (pentru sadrian46):

Mersi de raspuns.laughing a functionat chiar daca a tinut doar pentru cateva ore.Mi-a luat mai mult sa ma trezesc decat somnul in sine, sincerlaughing.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Furnicuta noastra, ce harnica esti, de stiam trimiteam politia dupa tine sa te duca in Bucuresti sigur nu iti mai trebuia cafea

| Nirvanaaa explică (pentru RAY):

Eh, cu alta ocazielaughing

| RAY a răspuns (pentru Nirvanaaa):

As vrea sa merg cu tine intr o calatorie

| Nirvanaaa explică (pentru RAY):

Hai ma laughing ca-s plictisitoare. Dupa olimpiada eram singura care inca mai toceam ca na, medicinalaughing.

| RAY a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Iubesc stiinta

| Nirvanaaa explică (pentru RAY):

Inclusiv medicina? laughing

| RAY a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Tot ce inseamna stiinta, din pacate traiesc in rromania, mi-ar placea un om care iubeste stiinta

| Nirvanaaa explică (pentru RAY):

Ce dragut, foarte tare

| RAY a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Ce iti place din medicina?

| Nirvanaaa explică (pentru RAY):

Tot ce tine de chirurgie pentru ca vreau sa devin chirurg pediatrulaughing.Dar acum invat in general ca ma pregatesc pentru admitere si imi place cam tot. Practic acum invat baza happy.

| RAY a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Wow e o meserie grea

| Nirvanaaa explică (pentru RAY):

Stiu,dar imi place mult.

| gogu220 a răspuns:

Drumul te va obosi sigur.
Ori te duci cu 2 zile înainte, şi te relaxsezi la un hotel cu SPA, ori faci delpasarea cu avionul până la Cluj şi restul cu trenu.
Baftă la olimpiadă. La ce materie? Când are loc? Poate găseşti un sponsor până atunci.

| Nirvanaaa explică (pentru gogu220):

Eram pe drum atunci si a doua zi o aveam.Nu aveam cum inainte ca am fost cu lotul. Eh, in final am reusit sa ma mentin treaza laughing.