| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineața, TPU, am o întrebare. Simpatizez un baiat care a făcut recent 18 ani, mai exact luna trecută, iar eu am făcut in August 14. Voiam sa întreb dacă este greșit ca îl simpatizez? Adică nu vreau sa fac probleme. Plus ca 4 ani nu mi se pare diferența mare de vârsta. Și mai știu și ca dacă nu faci reclamație la poliție nu intra la corupere de minori. Am nevoie de niște sfaturi, va rog!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar ce ganduri ai tu la 14 ani thinking
Nu, nu in sensul rau, dar asa... paranoice. Nu este nicio problema, zau asa. Dar stai ca omit o intrebare. Tu esti baiat sau fata?
In orice caz, in general, o diferenta de 4 ani nu este mare, nici mica. Este potrivita, desi nici nu prea conteaza varsta. Legat de simpatizat, poti sa simpatizezi pe oricine vrei. Si pe presedintele Frantei. Daca sa zicem ca ati ajunge impreuna, ati avea un contact sexual si apoi v-ati certa si unul dintre voi ar depunde plangere la politie, atunci ai putea spune ca el ar avea probleme. Dar in rest, nu este nicio problema.
Numai sa nu te incurce din studiatul la scoala. Pana la urma... pana la 18, 20, 25 de ani (depinde ce relatie o sa ai) poate o sa iti placa de inca vreo 10 persoane, fara sa stii acum de existenta lor.

Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc, sunt fata ))

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Am intrebat si eu laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau mai multe opinii, Multumesc laughing