| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata tuturor si intregii echipe TPUhappy
Sfantul Dumitru sa VA dea sanatate si putere sa luptati pentru idealurile dvs. Sa aveti parte numai de clipe minunate, de bucurii si fericire alaturi de familie si cei dragi.
La multi ani putatorilor de nume si nu numai!

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Buna multumim ca esti alaturi de noi pe TPU si Sfantul Dumitru sa iti dea sanatate si sa realizezi tot ceea ce doresti tu.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astazi se spune ca vremea va fi in functie de cum e prezenta in aceasta zi, daca ploua va fi ploaie iarna, daca e frig va fi rece si daca va fi cald cald ramane. Oricum e bine sa fie rece dar fara sa primim caldura fiindca e scumpa.

| Jee354 a răspuns:

Salut caramela happy Multumim pentru urari si sa ai si tu parte de tot ce vrei in viata asta si sa fii fericit si sanatos toata viata.