| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața tuturor...Voi când ați împlinit 18 ani ce ați adus la liceu de ziua voastră? Prăjituri/bomboane/suc? Pun întrebarea asta pentru că va urma ziua mea de 18 ani și nu știu cu ce sa servesc colegii, ce pot să cumpăr?

6 răspunsuri:
| SynapseNinja a răspuns:

Asta e valabil și pentru mine fiindcă fac 18 ani în martie. Eu o să aduc la școală bomboane și suc și mai apoi o să invit la majorat din colegi, care cred eu de cuviință. Poate ți-am dat o idee.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am dus nimic ca i am invitat la majorat

| Paula2018 a răspuns:

Eu am dus un tort (mi-a facut la cofetarie pentru 30 persoane) si suc. Pe langa prajiturele, bomboane mai poti duce pizza, sa cumperi cateva si suc. Daca iti faci majoratul nu prea are rost sa duci multe chestii la scoala.

Bula
| Bula a răspuns:

Noi am tinut majoratul impreuna, la o terasa cu bere (multa happy ), cand si cel mai tanar a implinit 18 ani. big grin

| sierra1 a răspuns:

Respecta și tu tradiția clasei/colegilor (dacă este una) și faci cam tot așa

| Treaem24 a răspuns:

Eu unu iași imbata pe toti