| rpushtiu a întrebat:

Buna Dimineata Useri TPU big grin! Cum aveti de gand sa va petreceti ziua! Fundaaa happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Merg să plătesc nişte facturi, îmi fac de lucru prin casă şi seara ies cu prietenii. Tu cum ţi-o petreci?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Stau în casă până la 5, ies afară și cam atât. Contează?

Baftă

| luiza a răspuns:

Dimineata pe aici dupa masa daca e frumos (sper sa fie ca m-am saturat de vreme urata)la strand cu amici!

| mdany a răspuns:

Merg la sat pana la 18.

| emima a răspuns:

Facand treaba prin casa si sa ma odihnesc la pc u?

| AlexX a răspuns:

La munca pana la ora 17...

| monochrome a răspuns:

thinking
Niciodata nu mi-am planuit ziua, e o pierdere de timp.
Am lasat sa vina totu' de la sine. :]]

| rpushtiu explică:

Este bine! Eu la plaja :X si plimbareala pe strazi mai tarziu! happy

| siminik54321 a răspuns:

Pai sa stau in casa pana la 5 si sama joc pe calculator si apoi merg la film... funda