| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou!
Acesta este cel de'al doilea set de intrebari al meu, si ultimul set. Pentru inceput le multumesc tuturor celor care mi'au raspuns la setul de intrebari anterior. As vrea sa stiu daca se poate cum ati aflat de TPU? Si totodata ce v'a determinat sa va faceti cont? Ultima intrebare este. : Pe acest site, ce conteaza cel mai mult : rank'ul sau faptul ca ati ajutat multe persoane?

Va multumesc din nou. Pa-pa! Va :* pup :* pe toti!

Răspuns Câştigător
| liliana83 a răspuns:

Eu am aflat de la matusa mea mariazet45 de acest site. si ea e inscrisa. am avut incredere in ea si m-am inscris si eu. mie una imi place sa ajut cu raspunsuri atat cat pot. mai primesc si cate un stupid dar asta e. sincera sa fiu nu ma intereseaza rank'ul, ma intereseaza capacitatea la care o am in a raspunde cat de folositor se poate si in a ajuta cat mai multe persoane.

3 răspunsuri:
| vilmaristul a răspuns:

Am primit un e mail
si curiozitatea m a impins sa intru, si acum am weeked-urile ocupate

| mada. a răspuns:

Buna:-)deci am aflat de la o prietena de TPU si am fost curioasa, de aceea mi-am facut cont, si chiar a inceput sa'mi placa, nu ma intereseaza funditele sau rankul, cel mai important e sa ajuti oamenii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca am ajutat multe persoane!