| Purplefirexx a întrebat:

Buna din nou, as vrea sa va pun inca o intrebare, mi-am instalat toate sims-urile, adica, am si sims 2 normal si patch-urile lui, asa, pot sa joc sims 2, dar trebuie montate imaginile, asta stiu cum, e simplu, asa, dar, montez toate patch-urile de la sims 2 dar si sims 2 normal, sau doar sims 2, sims 2 la mine, are asa:

Sims 2 disc 1
Sims 2 disc 2
etc.

adica?

eu montez toate astea(discurile astea) sau trebuie si patch-urile, patch-urile au asa:

The sims 2 Bon Voiaje
The sims 2 University
The sims 2 Open for Business
The sims 2 Season
etc.

Cum fac?

1 răspuns:
| dantekun94 a răspuns:

Caută-ţi un crack nocd sau nodvd. Pur şi simplu tb. să descarci crack-ul (executabilul jocului) şi să-l înlocuieşti cu cel din jocul instalat pe pc tău. Succes!