| anonim_4396 a întrebat:

Diriga mea mi-a facut referat azi ca nu am vrut sa ii dau telefon! laughing) Maine ma baga in comisia de disciplina! Spuneti-mi si mie niste regulii! Ce pot sa fac eu maine nu vreau sa pic prost vreau sa le comentez in fata si sa le spun ca doamna diriginta face discriminari! Pentru ca eu doar odata am stat pe el si restul colegilor cu telefonul pe bancatongue Oare elevul are dreptul sa citeasca referatul?

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Mi se pare normal ceea ce face diriginta ta si nu vorbim aici de discriminari sau nu ci vorbim de comportmentul tau care nu face cat cei 7 ani de acasa.
Trebuie s respecti persoana de la scoal si totodata te duci sa inveti nu sa etalezi ceea ce ai. As smecherasi sunt peste tot si cu telefoane smechere sunt si gunoierii, deci sa te comparam cu ei?
Invata si totodata in locul tau mi-as cere scuze si as cere sa se tina cont de asta.

| RobbyPh a răspuns (pentru MeConstantine):

Nu am cine stie ce telefon dar il tineam pe scaun nu umblam pe el! Asta spun! Ceilanti umblau pe el si chesti din astea