| iuliana_8815 a întrebat:

Buna draga TPU am o problemasad :de ce nu mai pot sa raspund la nicio intrebare? daca imi dati cauza si ma ajutati va promit fundita happy

3 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Daca folosesti IE, incearca si cu alt browser.

NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu (o au si altii, unii dintre noi). Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat de cateva zile Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Intrebarea mea pe aceasta tema: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

P. S. Da clic pe "Descarcati Google Chrome" http://www.google.com/chrome/?hl=ro.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel.
Nu-ti face griji va dura numai 6-7 zile sau chiar mai repede big grin.