| selinamaria a întrebat:

Buna dragilor!

as dori sa imi cumpar un samsung j700 are o colega de-a mea acest telefon din clasa a 3 a si acum suntem a 6a ea l-a scapat de multe ori
si as dori si eu sa imi cumpar unul am vazut ca nu costa foarte mult si nu vreau ceva de fite si performant nu vreau internet gps warles sau alte fite vreau ceva simplu si rezistent ce ziceti sa il cumpar?

1 răspuns:
| LuizaImperffect a răspuns:

Da normal. daca iti si place.cum sa nu. eu zic ca dalove struck [funda?:X:X]