| Kaneman a întrebat:

Buna dragilor, stiti pe ce data se deschid spitalele?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu cred ca au fost vreodata inchise, ca sa se poata deschide. Spitalele nu se inchid niciodata.

| Freya1 a răspuns:

Spitalele sunt deschise, doar ca la fiecare spital din cate stiu eu este amplasat un cort unde te prezinți înainte să mergi la medic. Bine înainte de toate daca vrei sa mergi la un medic anume ca ai trimitere sau ceva trebuie sa iti faci o declarație pe care o primesti de la intrare pe care trebuie sa o completezi sa iti iei un bon de ordine și apoi sa te prezinți la cort si sa astepti sa te verifice si sa te lase înăuntru.La mine cam asa se face.