| Scintilla a întrebat:

Dupa parerea voastra care sunt factorii socio-culturali care influenteaza psihicul uman?

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Depinde ce personalitate ai, unii pot fi foarte usor influentati, chiar si o anumita culoare ii determina sa faca ceva fara sa isi da seama ca nu ei au vrut asta.
Inca de mici tv-ul ne termina, ne baga in cap mai ales prin desene si jucarii, apoi instinctul de turma te conduce la lucruri pe care nu vrei sa le faci si tot asa