| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna erau niste desene pe minimax cica ce e ce si marfa am loat si un FB la biologie in clasa a -|||-a am cautat pe google si nu am gasit nimica de fapt da da nu ce vroiam eu im da si mie cineva situ care pot sa vad si eu?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tradu naibii intrebarea, ca nu inteleg ce vrei!

| doar.pt.voi. a răspuns:

In ce limba vorbesti?

| extremer11 a răspuns:

Nu! Chestia e urmatoarea: pe Minimax erau niste desene, se numeau "Ce e ce?" in care vorbeau despre tot felul de lucruri: natura, animale, dinozauri etc. Si eu caut site-ul!

| Emmanu3l a răspuns:

Ori vorbesti despre Albert pasarea calatoare http://www.youtube.com/watch?v=jTXe-Fgii98 sau despre un baiat si fiul lui care invata despre multe chesti interesante sau autobuzul magic...

| Dinca_George-petronel_1993 a răspuns:

Stiu desper ce vorbesti desenele alea cu?! si cu punctul si eu le caut dar nu le-am gasit

| ralucaan12 a răspuns:

"Familia De ce? "