| A_5617 a întrebat:

kiss Este cineva din Ploiesti? Care imi poate spune si mie daca in liceul Caragiale este profil de: mate-fizica? Plzzz[-O

Răspuns Câştigător
| Cromasston a răspuns:

La Caragiale exista:
mate-info(lb eng)-media ultimului admis:9, 72
mate-info(franceza)-7, 51
mate-info:9, 36
stiintele naturii:9, 08
filologie-9, 06
filologie(engleza)-9, 37
Eu nu m-am gandit inca la ce liceu sa dau, dar cred ca la Plopeni.
funditahappy?

2 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Siiii soc! Sunt din Ploiesti.Nu,nu exitsa profil de mate-fizica.In schimb exista mate-info.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stephy:X esti o amatoare rau de tort ce ne intereseaza pe noi acum de liceele rtale pe noi nu ne intereseaza decat de miley cyrus