| anonim_4396 a întrebat:

Este cumva cineva care locuieste in Brasov?

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

De ce?

| BlackRose03 a răspuns:

Da,de ce?

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Perfect. aceeasi persoana de la intrebarea legata de viki happy. Sa trecem la subiect: Prin ce zona stai si cel mai important: cunosti locuri unde angajeaza minori in timpul vacantei de vara? De 16-17 ani.

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Grivitei 67, la 400 m de Universitatea Transilvania(am zis asta pentru a-ti forma o idee, deoarece presupun ca ai auzit de acest loc).
Si imi pare rau, dar nu stiu locuri de munca pe timpul vacantei de vara, am 14 ani.

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Ok. Mersi!

| DaCumSaNu a răspuns:

Sunt curioasa in legatura cu anumite lucruri, am cateva intrebari. Prefer sa vorbesc cu cineva care locuieste in Brasov pentru ca este mai usor.