| sunkymen a întrebat:

este o melodie si nu stiu cum se cheama iar videoclipul este ceva de gen : incepe cu o masina care vine la o casa mare, dupa o fata merge prin chiloti prin casa laughing si se termina cu unu care il bate pe altul si vine o fata si ii opreste, cum se numeste va rog puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut! Pana la bataie, e melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=9b8erWuBA44

| sunkymen explică (pentru Mădă0611):

Nu e asta! e aparuta nai noua. si masina vine pe seara si nu e aia rolling on the floor

| minnie20 a răspuns:

In romana sau in engleza? Unde ai auzito? Poti spune cateva versuri?

| sunkymen explică (pentru minnie20):

Engleza. frate o dadea zilele astea pe kiss, u tv etc.