| Sjhxjcks a întrebat:

Bună.
Este pentru prima data când am văzut la kaufland pate Bucegi cu unt. Nu are un gust diferit fata de celelalte pateuri, nu le-am încercat în comparație cu alte pateuri. Voi ați încercat? Pate cu unt, cum vi se pare?

3 răspunsuri:
| Delyae a răspuns:

Nu că e de babe ca ăla extra de rață și gâscă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am incercat pate pe pâine cu unt

| Fatamuntilor a răspuns:

Alea erau tartinele copilariei mele prezente la aniversari.Adica pateu amescat cu unt (separat)
insa eu am gasit retete de pateu facut in casa unde pun si unt, se face usor si mult mai sigur si bun.