| Sara2 a întrebat:

eu am 61 kg si 1.72 inaltime, lumea zice ca sunt bine dar eu cand stau jos am burta si pernutze pe solduri, problema este ca nu ma pot abtine de la dulciuri, ce pot face sa nu mai mananc dulciuri? mereu vreau prajituri mereu zic "e ultima" si nu ma pot abtine, cum pot renunta la ele?

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

big grin Esti o draguta"mereu zic e ultima, dar nu ma pot abtine".
Personal cred ca arati foarte bine iar acel strat mic de "pernute" il poti da jos facand sport, dar trebuie sa ai rabdare si sa nu exagerezi.In loc de prajituri iti recomand insa salatele de fructe care sunt extrem de bune si sanatoase si pot inlocui cu succes "dulcele".