| JustMe2099 a întrebat:

eu plac un baiat care j el ma placea intr-un timp dar dupa o saptamana nu a mai vb deloc cu mine dar acum vb iar cu mine la fel cum vb j cu celalte fete numai k eu vreau sa-l uit chiar daca e in clasa cu mine adica nu vreau sa-l mai plac, cum pot face asta?

2 răspunsuri:
| Mitsuri10 a răspuns:

Pai ori nu il mai bagi in seama si vezi rezultatul, ori daca el vine dupa tine sa vorbeasca cu tine inseamna ca exista un mic semn ca te-ar placea si el macar putin.Si incearca sa fii indiferenta si sa nu-ti pese.In cazuri dinacestea de uitat si prietenii ajuta foarte mult. Sper ca te-am ajutat.

| paranteză a răspuns:

D/S aici e Conversatii