| Lory-Flory_Ticu_1999 a întrebat:

Eu plac un baiat! M-am luat dupa sfaturile voastre.Am icercat sa vorbesc cu el dar, cand se apropie de mine eu fug. Oare sunt prea timida?

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

Eh, toti suntem mai mult sau mai putin timizi.Nu trebuie sa iti fie frica.Nu o sa te manance.Inainte de toate creeaza o relatie de prietenie si de respect reciproc alaturi de acel baiat, iar mai apoi o sa vezi ce iese mai departe.In fond, dragostea e un sentiment ce se simte in 2. O seara frumoasa iti doresc!

1 răspuns:
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Pune-i piedica daca mai fuge.