| TwoOrNothing a întrebat:

eu vorbesc cu un baiat, dar el niciodata nu scrie primul, adica daca ii scriu eu dupa incepe si el si virbeste ma intreba si vin subiectele de la sine si chiar imi zicea odata ca ii place sa vorbeasca cu mine si ca daca vreau sa vorbesc cu cineva el e acolo. atat e mai greu pana apare un "buna" care pana acuma a aparut de la mine. credeti ca conteaza cine scrie primul?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Important e ca vorbeste cu tine dupa ce i spui un buna, poate e ocupat cine stie

| Mayar a răspuns:

Unii asa sunt. Cred ca esti ocupat/a si nu vor sa deranjeze, altii trebuie impinsi de la spate.

| Țoglă a răspuns:

Nu contează deloc, crede-mă.
Și eu sunt la fel.

| Harley18 a răspuns:

Asa sunt baietii uneori, trebuie sa ai rabdare. Ei vor sa vada cat de departe poti ajunge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Harley18):

"ca cat" laughing) mor aici rolling on the floor.